Vrh M

Dne 10.10.2017 se naší feně Fixi od Nechranic narodilo sedm černých štěňat, dva psi a pět fenek. Otcem je pes Caro von Schörners Schmiede. Caro je celočerný pes velmi sebevědomé a vyrovnané povahy s výrazným kořistnickým pudem, tvrdých a pevných zákusů, vynikajícího zdraví a výborného exteriéru. Je výborné německé pracovní krve. U štěňat očekáváme výborný zdravotní stav, vyrovnané sebevědomé povahy a pěkný exteriér.  Štěňata jsou od 14ti dnů svého věku  odchovávána venkovní odchovně.

Volná jedna fenka!

Caro-postoj-tp1

Stazeny-soubor-3

Plánovaný vrh N

Dne 20.12.2017 jsme nakryli naší fenu Gwen ze Zlaťáku psem Fénixem Antebri. Fénix je velmi pěkný pes výborného exteriéru, vyrovnané povahy a výborné pracovní krve po otci Tobiášovi Antebri, 7x účastník Mistrovství ČR. Je velmi sebevědomý s výrazným kořistnickým pudem a vynikajícího zdravotního stavu. Všichni jeho sourozenci mají RTG negativní. Fenix je mistrem Slovenské republiky podle SVV3. U štěňat předpokládáme velmi pěkný exteriér, výborné zdraví a skvělé povahy ať už k výcviku či do rodiny.

Fb_img_1514571313528

Plánovaný vrh O

Plánujeme krytí naší feny Cessy Boča Bohemia naším psem Cid Cacho. Cid je tvrdý, celočerný pes velmi sebevědomé a vyrovnané povahy, velmi tvrdých a pevných zákusů s velmi výrazným kořistnickým pudem. Je vynikajícího zdravotního stavu a výborného exteriéru. Cid je výborné pracovní krve po otci Ergo Hartis Bohemia.